Geri
20%
savas-yayinevi

Savaş Yayınları Türk Ceza Hukuku Genel Hükümler Altın Seri 5. Baskı

(1 müşteri yorumu)

 40,00  32,00

YAZAR

EBAT

16×24

SAYFA SAYISI

332

Bu kitabı şimdi satın alın ve 32 puan kazanın! Detaylar
Açıklama

Savaş Yayınları Türk Ceza Hukuku Genel Hükümler Altın Seri 5. Baskı

Her şeyden önce Ceza Hukuku Genel Hükümler kitabımızın 5. baskısı ile yeniden karşınızda olmanın heyecanını ve sevincini yaşadığımızı belirtmek isteriz.
Bu baskımızda da gerek daha önceki baskılarımızda gerek diğer kitaplarımızda olduğu gibi aday odaklı bir çalışma yapmayı tercih ederek kendimizi sizin yerine koymak suretiyle nelere ağırlık vermemiz gerektiğini tespit etmeye çalıştık.
Kitabımızı en güncel kaynaklarla zenginleştirdiğimiz gibi yine en güncel Yargıtay kararlarına çalışmamızda yer vermeye gayret ettik. Ayrıca bu baskımızın bir yeniliği olarak kitabımıza “Uygulama Notu” şeklinde kutucuklar ekleyerek uygulamada karşımıza çıkan olayları “Soru Avcısı” MİHENK kitabımızda yaptığımız gibi sınavda sorulabilecek hâle uyarlayarak sizlere sunduk.
Öte yandan, kitabımızın 5. baskısında da literatüre bizimle giren karekod tekniğini kullanmış bulunuyoruz. Böylece çalışırken sıkıldığınız, dikkatinizin dağıldığı yerlerde karşınıza çıkacak karekodu akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden okutarak, tercihinize bağlı olarak, konu ile ilgili videoyu izleyebilecek veya ilgili haberin kaynağına doğrudan ulaşabileceksiniz.
Sınav mantığından kopmadan yüksek lisans çalışmalarımızın bize kazandırdığı akademik ciddiyetle hazırlamaya gayret ettiğimiz Ceza Hukuku Genel Hükümler isimli kitabımızın tüm adaylara faydalı olmasını dileriz.

Yorumlar (1)
Savaş Yayınları Türk Ceza Hukuku Genel Hükümler Altın Seri 5. Baskı için 1 inceleme
  1. busraaksum

    KPSS sınavı için almış olduğum KPSS a grubu ceza hukuku konu anlatımlı kitabı bana çok ama çok yardımcı oldu. Kesinlikle tavsiye ederim arkadaşlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir